Yıkama Talimatı (Care Label) Etiketleri

Kumaş Etiketlerin - Baskı Etiketlerin Genel Sınıflandırılması

NES Etiket Matbaacılık olarak her ebatta akmaz, japon akmaz yıkama talimatı, care label, saten akmaz, ingiliz saten, renk almaz, çıkartma japon, non woven, tyvek, ipek asetat satışı yapmaktayız.

Yıkama Talimatı Nedir: İngilizce’de Care label, care labels, non woven, tyvek gibi isimlerle adlandırılır. Google’da aranırken (akmaz etiket, japon akmaz etiket, tekstil etiketi, konfeksiyon etiketi, giysi etiketi, akmaz barkod, akmaz, akmaz kumaş, japon akmaz, japon akmazı, yıkama talimatı, yıkama talimatları, saten akmaz, ingiliz saten, renk almaz, çıkartma japon, non woven, tyvek etiket, ipek asetat) gibi ifadeler ile aranmaktadır.

Her ne kadar yıkama talimatı olarak anılsa da düşük maliyeti sebebiyle etiket olarakta kullanılabilir. En düşük maliyet için japon akmaz etiket tercih edilirken kalite arayanların tercihi saten, kenar örgülü saten etiket olmaktadır.

Biz kendi bünyemizde her tür baskı etiket imalatını gerçekleştirmekteyiz. Aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşarak en doğru tercihi birlikte belirleyebiliriz.

Hemen Ulaşın

Detaylı bilgi ve size özel çözümler için ulaşın

Adres

Fatih Cd. Kavaklı Sk. No:13 Güngören / İstanbul

Telefon & Whatsapp

0553 268 4012

E-Posta

info@dokuma-etiket.com